Konaklama

Odalarımız, misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre farklı büyüklük ve konseptlerde, dağ ve deniz manzaralı seçenekleri sunmaktadır.

Termal & Spa

llıca/Gölcük, direkt kaynağından taşınarak bütün tesise ulaştırılan termal suyun özelliğine göre doğal tedavi yöntemiyle tıbbi balneolojik tanımlanması...

Aktiviteler

Misafirlerimizin keyifli ve en güzel şekilde vakit geçirebilmeleri için otel içi ve çevresinde harika aktiviteler düzenlenmektedir.

Yiyecek İçecek

Türk ve Dünya mutfaklarından seçme lezzetleri tadabileceğiniz restaurantlarımızla hizmetinizdeyiz.

Toplantı Seminer Davet

Taplantı & Davet

Otelimiz dinlenirken aynı zamanda iş programlarınızı da yürütmek için en doğru seçenek.

The Ness Thermal Spa Convention Hotel’in dağ ve deniz manzaralı olmak üzere 151 adet standart odası bulunmaktadır. Otelimiz etkinlik ve geniş tesis imkanlarıyla sizlere huzur ve sağlık dolu konforlu bir tatil vadediyor. Büyüklüğü 26 m2 olan standart odaların her biri özenle, misafirlerimizin rahatlığını en ince ayrıntısına kadar düşünerek dekore edilmiştir. The Ness Thermal Spa Convention Hotel, mükemmel termal ve spa hizmetlerinin yanı sıra iş toplantıları ve büyük organizasyonlar için de kusursuz bir deneyim sunuyor.

Kocaeli Gölcük’te yer alan, Marmara bölgesinin tek 5 yıldızlı termal oteli olan The Ness Thermal Spa Convention Hotel’de konaklama keyfi... İçerisinde Kapalı termal havuz, fitness merkezi, Sauna ve Hamam bulunmaktadır. Kadın, erkek ve karma olmak üzere , 3 adet Spa merkezi vardır.

Gezebileceğiniz yerler arasında, tesisimize yakın olan Harikalar Sahili ve Yuvacık Barajı da bulunmaktadır.

© 2017 The Ness Termal Hotel : Yetkili Satış Acentesi Sarıçamlar Turizm Ltd. Şti.